News
About Us

O nas

Wydawnictwo Filmowe zostało stworzone przez ludzi kochających kino dla ludzi kochających kino. Chcemy zapełnić lukę na rynku wydawniczym i dostarczać Czytelnikom książki, które są nie tylko podręcznikami zawodowymi, ale pozostając cennym źródłem wiedzy dla profesjonalistów, mogą zaciekawić i zainspirować wszystkich odbiorców o zainteresowaniach humanistycznych.

Subscribe?
View all | Pages:
  • Kurs pisania scenariuszy

    „Jedynym powodem, dla którego tak wiele osób nie zrealizowało marzenia o zostaniu scenarzystami jest to, że poddali się zbyt szybko” – twierdzi Lew Hunter, doświadczony autor i profesor uważany za jednego z najlepszych nauczycieli scenariopisarstwa w Stanach Zjednoczonych.

  • Praca nad filmem

    Twórca Dwunastu gniewnych ludzi, Serpico, Pieskiego popołudnia zmarł niestety w 2011 roku. Oprócz swoich nieśmiertelnych dzieł pozostawił coś równie cennego – książkę, która podsumowuje doświadczenia jego kilkudziesięcioletniej kariery. 

  • Prawda czy fałsz: herezja i zdrowy rozsądek w aktorstwie

    Przez wielu uważana za najlepszą i najbardziej praktyczną książkę na temat aktorstwa, przez część aktorów uwielbiana, przez część nienawidzona. 

View all | Pages:
 
  • Add link to:
Basket: 0
Partnerzy

PARTNERZY WYDAWNICTWA FILMOWEGO

 

Cytat tygodnia

Dobry dialog sugeruje to, czego postaci nie mówią

Lew Hunter, Kurs pisania scenariuszy

Dane adresowe

Wydawnictwo Filmowe

Aneta Batko-Banaszek

ul. Wybickiego 45

32-400 Myślenice

tel. 503 688 915

NIP 681 146 40 44